Açılış 07:30 Kapanış 21:00

Hemen Ara

0212 419 38 63

Servisimiz

0 Comments

Vaillant servisimiz devamlı yenilikçi, gelişen teknolojiyi her daim kullanan eğitimli personellerce üst düzey hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Firmamız vaillant kullanıcılarını özel bir kullanıcı olarak tanımlar. Çünkü bu marka Dünyanın da en gözde kaliteli ısıtma ve soğutma sistemlerinde bir numaralı markası olmayı kanıtlayabilen ender kuruşlardan sadece birisidir.

Firmamız da vaillant için en iyisini yapabilmek adına, Ülkemizde ve yurt dışında gelişen teknolojiyi yakından takip ederek özel kılınan vaillant kullanıcısına anında bu hizmeti sunabiliyor. Böylece en yeni ekipmanlar ve yedek parçalarda son teknolojinin yarattığı kolaylıklardan hemen faydalanmanızı sağlıyoruz. Birçok vaillant servisi gibi alanında yetki belgesi ve eğitimli personel çalıştırıp hızlı çözüm üretmek bizimde temel hedeflerimiz arasında birinci sıradadır.

servisimiz

Müşteri hizmetleri konusunda her daim sorunlarınızı ve şikayetlerinizi dinleyen iletişim merkezimiz sizlere kolaylıklar sunarak sorununuzu çözme yolunda hızlı adımlar atarak çözüm üretirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button